سلام خدمت همه ی دنبال کنندگان متاسفانه فعالیتم خیلی کم شده به علت درس و مدرسه ولی خب در این مدت من منابعی که از اون استفاده می کنم و یا با اون ها آشنا می شم و احساس می کنم که میتونه برای شماهم مفید باشه رو هم توی همین  وبلاگ لینک میدم که شما هم بتونید ببینید استفاده کنید و اون رو به دوستان و آشنایان و یا کسایی که اطرافتون هستند و ممکنه به این ها نیاز داشته باشن معرفی کنید.

خب همین طور که می دونید توی دنیای کامپیوتر و علوم کامپیوتر رمزگزاری ها و رمزنگاری ها خیلی مطرح هستند و این موضوع با پیدا شدن سر و کله ی بیتکوین و رمز ارز ها یا پول های دیجیتال اهمیت بیشتری پیدا کردند و من یه مدت قبل یه دوره ی فارسی که جادی زحمتش رو کشیده بود رو معرفی کردم و الان یه دوره با زبان انگلیسی معرفی می کنم که هم کتابش موجوده و هم دوره ی ویدیویش در واقع دوره ی ویدیویی داره کتاب رو تدریس میکنه.

دوره ی خیلی خیلی عالی هستش توسط چهار نفر در چند درس مختلف تدریس میشه و توی ویدیو اینترو این اموزش میگن که سه نفر از اساتید و پروفسور ها دانشگاه هستن که در حوزه ی کامپیتور ان و یکی از اون ها دانشجوی دکترای علوم کامپیوتره

خب وراجی دیگه بسته بریم سراغ منبع این منبع کتابش پولی و باید بگیری ولی از اونجایی که ایران زندگی می کنیم این امکان وجود نداره من لینک دانلود کتاب رو میزارم که به دو فرمت

pdf و

epub هستش( برای دانلود هر نسخه ی روی اون کلیک کنید به یه تب جدید انتقال پیدا می کنید و اونجا روی get کلیک کنید که دانلود شروع بشه)

و برای دیدن دوره اینجا کلیک کنید به یه سایت انتقال پیدا می کنید و تون رو روشن کنید و اونجا ویدیو ها رو ببینید( چون ویدیو ها توی یوتیوب اپلود شدن باید تون روشن باشه)

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها